top of page

HPL LASER

HPL muhtemelen tüm dünyada en yaygın lazer tarama lazer cihazıdır. Büyük güvenilirlik, etkinlik ve kullanım kolaylığı, yeni HPL serisinin ayrıcalıkları olmaya devam ediyor. Günümüzde güçlü marka ve ürün güvenilirliği geleneklerine dayanan dikkatli bir seçim HPL'yi benzersiz ve şaşmaz kılan teknolojik çözümlerle birleştirilmiş olup, kullanıcılarına ve performanslarından yararlanan hastalara hâlâ birçok memnuniyet yaşatmaya kararlıdır. Dokuların doğal iyileşme sürecini harekete geçirir. Her HPL modeli, yüksek güçlü bir lazer kaynağıyla donatılmıştır ve yüksek enerji yoğunluğu sağlar. Tamamen İtalyan, büyük DOKUNMATİK EKRANLI ekrana sahip yeni tasarım; rasyonel ve keskin çizgilerin daha kıvrımlı ve yuvarlak çizgilerle birleştirildiği, tüm cihaza modern ve sofistike bir görünüm kazandırıyor.

  • Tarama düzlemini tamamen otomatik bir şekilde döndürme olanağı, örneğin oturan hastaları bile tedavi etmek için ışının herhangi bir yere kolayca yönlendirilmesine olanak tanır.

  • Hafiflik ve diğer çevre dostu bileşenler sağlamak için demir yerine iyi bir oranda alüminyum alaşımının kullanıldığı malzemeler.

  • Daha performanslı ve etkili optiklerle hastaya enerji aktarımı çözümlerinde yenilik.

aynı çalışma ortamında uzaktan kontrol ve ara bağlantı için daha basit ve daha güncel erişim ve 4.0 teknolojisi sunan yeni yazılım.

 

  • HPL 1.6: 808 nm, 1.600 mW + 1 mW 650 nm IR kaynağıyla donatılmıştır

    HPL 7.0: 808 nm 7.000 mW + 1 mW 650 nm IR kaynağıyla donatılmıştır .

    HPL 7.0 Yag: 1064 nm 7.000 mW + 1 mW 650 nm kaynakla donatılmıştır.

IMG_1775.jpg
bottom of page