top of page

CRYOTSHOCK 4.0 FİZYOTERAPİ & MEDİKAL ESTETİK

CRYO T-SHOCK, hem soğuk hem de sıcak enerjilerin iletilmesini sağlayan terapötik cihaz.

-18°'den + 41°c'yevazodilatasyon ve daralmanın etkili olduğu durumlarda en derin dokularla temas halinde kalmak için soğuktan sıcağa çok hızlı geçiş sağlar. Bu sıcaklıklar hızlı bir şekilde art arda değiştirilebilir ve ortopedi, travmatoloji ve spor hekimliğinde geniş spektrumlu tedaviyi tetikleyebilir.

 

Tıp alanında fizyoterapi, spor, damar tıbbı, doğal soğuk ve sıcak, ağrıyı azaltma ve iyileşmeyi teşvik etme konusunda olağanüstü bir ilgi uyandırabilir. Özellikle travmalarda operatörün kullanabileceği tek uygun enerji soğuktur.

 

Soğuktan sıcağa çok hızlı geçişten kaynaklanan termal şok, kan dolaşımını iyileştirmek ve ödemi azaltmak için vazokonstriksiyon ve vazodilatasyon sağlar. Bu nedenle termoşok kapsülit, kontraktür, tendinit, bursit, artroz, bel ve siyatik sendromlarının tedavisinde faydalıdır.

 

 

 

ESTETİK TIP

CRYO T-SHOCK, vücuda uygulanan termo-kinetik süreçlerin kullanımında, soğukluğun ilke ve etkilerinin ötesine geçerek ileriye doğru kararlı bir adıma işaret ediyor. CRYO T-SHOCK, etkinliği ve güvenliği en üst düzeye çıkaran gerçek zamanlı sıcaklık izleme özelliğiyle ısı, soğuk ve ısı akışlarını dinamik ve kontrollü bir şekilde aktarabilir.

CRYO T-SHOCK başka bir krem, dolgu veya cerrahi müdahale değildir. Diyet ve egzersizin yeterli olmadığı durumlarda vücut ve cilt görünümünü iyileştirmeye yönelik, müdahalesiz, tamamen doğal, teknolojiye dayalı bir çözümdür. Değişen zaman ve sıklıkta ısı ve soğuğu değiştirerek yaşlanma karşıtı ve özel etkinlik yüz bakımlarında kullanılabilir ve insanlar yağ birikintilerinden ve/veya selülitten şikayetçiyken cildin görünümünü iyileştirir. Tedavi planlarının süresi, istenen sonuçlara ve tedavi edilen bölgeye bağlı olarak değişir. CRYO T-SHOCK, emme kullanmayan ve potansiyel korkutucu yan etkileri olmayan, etkili, ağrısız, cerrahi olmayan bir tedavi yaklaşımıdır.

 

  • Ödem/sıvı tutulumunu azaltır ve yağ hücrelerini yok eder.

  • Yaşlanma karşıtı ve cilt gençleştirme

  • Selülit azaltması

  • Yağ giderme ve vücut tonlamada etkili

  • Dokuya oksijen ve besin tedarikini artırarak cildin genel durumunu iyileştirir.

  • Cildi sıkılaştırır ve kırışıklıkları azaltır.

  • İltihap ve kızarıklık azalır.

  • Daha pürüzsüz ve daha eşit tonlu cilt

  • Göz çevresindeki şişliklerin önemli ölçüde azaltılması ve yok edilmesi

MODELS.png
cryo-new_sito01 (1).jpg
bottom of page